Prijs per persoon
€ 1.300,- (exclusief BTW)
Duur van deze cursus
2 dagen
Cursusdata
27 - 28 maart 2025
27 - 28 mei 2025
Bij de ontwikkeling van webapplicaties kunnen we tegenwoordig niet meer om JavaScript heen. Standaard HTML en CSS leveren statische pagina’s op. Om de applicatie dynamisch te maken wordt gebruik gemaakt van JavaScript. Of je nu een applicatie bouwt met Oracle Application Express, ADF of PHP, een applicatie zonder JavaScript is bijna niet meer voor te stellen. In deze cursus leer je de basis van Client side JavaScript en hoe dat toegepast wordt op webpagina’s.
Deze cursus is bedoeld als training voor ontwikkelaars van webapplicaties die zich een beter begrip van JavaScript willen verschaffen.
Basiskennis van HTML en CSS en ervaring in een programmeertaal (zoals bijvoorbeeld C, C++, Java, PL/SQL etc.) is vereist.
€ 1.300,- (exclusief BTW)
2 dagen
27 - 28 maart 2025
27 - 28 mei 2025
“Ik heb de training als zeer positief ervaren, het heeft mij kennis bijgebracht die een goed uitgangspunt is voor het vervolg (namelijk kennis opdoen tijdens mijn werk)”
G.J. van Willegen, Gemeente Rotterdam